Tiҫo: Rama vishte pizhame nën xhinse. Salianji si ҫun mami

E ftuar në emisionin “Top Show Mag” gazetarja Iva Tiҫo ka folur për kohën kur kryeministri Edi Raa ishte Ministër Kulture dhe veshjen e tij.
Tiҫo është shprehur se aso kohe Rama vishte pizhame nën xhinse.
“Rama më ka pëlqyer më shumë ekstravagant, në atë kohë ishte ministër kulture dhe deri dhe pizhama nën xhinse, i dilnin pizhamat gri nën xhinse në konferencat për shtyp në dimër”,-u shpreh Tiҫo.
Ndërsa i ftuar në studio ishte edhe deputeti demokrat Ervin Salianji për të cilin Tiҫo është shprehur se nuk vishet bukur, madje ajo tha se në emision ka veshur një triko si dhe duket si ҫun mami./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*