Britney Spears na prezanton të dashurin muskuloz 23-vjeҫ

Vetëm pak ditë më parë është zbuluar se këngëtarja e famshme Britney Spears është fejuar me 23-vjeҫarin Sam Asghari.
Fejesa e tyre u zbulua “aksidentalisht”, pasi këngëtarja u kap nga paparazzi në një plazh në Hawai dhe u dallua unaza e fejesës.


Pasi ajo kishte mbajtur gjithҫka të fshehtë, tanimë nuk ka nguruar të prezantojë publikisht të dashurin e saj 23-vjeҫ, plotë 13 vite më të vogël se ajo./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*