Edhe pse shumë e dobët, ja sa tërheqëse duket Anglelina Jolie!

Një grua tjetër kockë e lëkurë, komentues të ndryshëm do shkruanin jo shumë fjalë të mira për të. Por për Angelina Jolie edhe pse është dobësuar shumë, sërish mbetet njësoj e bukur dhe tërheqëse.

Jolie është shfaqur në çmimet Critics Choice me një fustan të bardhë të markës, Ralph & Russso. Por ajo që ka rënë më shumë në sy ishte dobësimi i saj.

Nga e zeza e Golden Globes, Jolie ka guxuar duke u veshur me një fustan të bardhë, që tregonte më së miri sa shumë është dobësuar. Por edhe pse është bërë kockë e lëkurë Jolie shkëlqen gjithmonë./d.m-dritare.net

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*