FOTO/ Basha e Kryemadhi takim të fshehtë, por ja kush i shoqëron ata!

Kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe ajo e LSI, Monika Kryemadhi kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një takim informal në “Rogner”. Fotot e siguruar Opinion.al janë bërë pak minuta më parë.

Krah tyre shihen edhe bashkëpunëtorët, Fatmir Mediu, kryetar i PR-së, Jemin Gjana, drejtues në PD dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Protesta e 27 janarit duket se zë vend edhe në bisedat e fundjavës të drejtuesve të opozitës./d.m-dritare.net

ImageImage

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*