Mbledhja e parë për 2018, ja ku do shkojnë Rama dhe ministrat e tij!

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë në Lezhë mbledhjen e parë të qeverisë për vitin 2018. Mbledhja do të nisë sot, në orën 15:00, për të vijuar edhe me takime ditën e shtunë. Aktivitetet përfundojnë në 17:30 minuta të datës 13 janar 2018.

Gjatë këtij takimi, katër janë temat kryesore ku përveç reformës së ujit e paralajmëruar se do të nisë më 1 shkurt të këtij, do të diskutohet edhe turizmi dhe zhvillimit i agroturizmit, shërbimet si dhe Viti i Skënderbeut./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*