28 ide si të mobiloni shtëpinë me ngjyrë të verdhë

E verdha është një ngjyrë kaq e lumtur, që të përcjell pozitivistet edhe në ditët e zymta. Ngjan bukur në veshje, por edhe në mobilimin e shtëpisë.

Nëse përdoret në proporcion dhe dozë të saktë, duket e pabesueshme që një ngjyrë kaq e ndezur të ngjajë kaq bukur në dekorin e shtëpisë.

Prandaj, Dritare.net ju sjell këto sugjerime, për të marrë disa ide sesi të dekoroni me shije dhe stil shtëpinë, duke përdorur pak ngjyrë të verdhë./d.r-dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*