45 kuzhina klasike që do ju lënë pa mend

Në ditët e sotme, të gjithë jemi të dyndur në një realitet ku gjithçka po ndryshon me hapa galoman. Edhe mënyra e konceptimit të mobilimit të një shtëpie, ka ndryshuar rrënjësisht krahasuar me shumë vite më parë. Por duket se një pjesë e mirë e njerëzve po kërkojnë t’i kthehen asaj të vjetrës, stilit klasik.

Në këtë artikull, Dritare.net ju sjell disa prej kuzhinave klasike më të bukura, të cilat me elegancën dhe origjinalitetin që mbartin, janë duke bërë për vete shumë njerëz në të gjithë botën. Sensi i antikitetit ka tendencë të jetë në ngjyra natyrale të tilla si druri kaf, por këtu do të zbuloni kuzhina klasike, dollapët e të cilave janë në ngjyrë të bardhë.

Ngjyra e dollapëve që zgjidhni, është një nga elementët më të rëndësishëm në një kuzhinë pasi paraqet dhe pasqyron stilin tuaj të brendshëm. Frymëzohuni edhe ju me ide të reja dhe vërini në përdorim nëse jeni duke rimodeluar kuzhinën tuaj./d.r-dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*