Ja si u veshën Edi dhe Linda Rama, në ceremoninë për Skënderbeun!

Kryeministri Edi Rama së bashku me bashkëshorten e tij, Linda Rama kanë marrë pjesë në eventin e organizuar në Pallatin e Kongreseve në kuadër të Vitit të Skënderbeut.
Në fotot e publikuara shihet ҫifti Rama me një veshje mjaft të veҫantë, ku kryeministri ka zgjedhur një kostum serioz me këmishë të bardhë dhe kravatë ku mbizotëron ngjyra e kuqe, ndërsa bashkëshortja e tij ka preferuar një veshje me ngjyrë të zezë dhe me disa shirita të bardhë./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*