Keni plane për fundjavë? Ja si do të jetë moti!

Ditën e sotme në vendin tonë ka mbizotëruar dielli, edhe pse temperaturat kanë qenë të ulëta.
Por, ditët në vijim duket se moti do të jetë i paqëndrueshëm, pasi në fundjavë parashikohet reshje shiu.
Meteorologët thonë, se dita e premte do të jetë me vranësira ndërsa fundjava me shi dhe me temperatura nën zero gradë, që mund të sjellin edhe ngrica./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*