Po flet Ana Lika, hiqni kalamajtë nga ekrani!

Ana Lika e ftuar në emisionin “Pop Culture” është bërë pjesë e një loje pyetje përgjigje nga moderatori Kelvi Kadilli. Pyetësori ka qenë goxha i nxehtë, po ashtu edhe përgjigjet e Anës.
Pyetjes kokainë apo dildo, ajo i është përgjigjur dildo, duke konfirmuar me të qeshur se e përdor aq shumë sa nuk i mban bateri.
Pyetjes seks në krevat apo natyrë Ana iu përgjigj gjithandej. Ndërsa përsa i përket seksit në makinë ajo u përgjigj uffff moooo, në sensin që e ka mbytur fare atë pjesë, duke shtuar në fund se shpreson që babai i saj mos ta shohë këtë intervistë.
Ana e dashur ne të Dritare.net themi të mos shqetësohesh pasi sinqerisht ҫdo vazjë pa komplekse do jepte të njëjtat përgjigje.
Veҫ do zgjidhte orën 3 të natës , jo 3 të ditës si ti dhe ky ҫuni Topit./ E.K /dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*