Armina publikon fotot provokuese, ja për ҫfarë ka nevojë blogerja në këto ditë të ftohta!

Blogerja Armina Mevlani duket është mërzitur me kohën me shi e vranësira, që po mbizotërojnë në vendin tonë.

Mevlani ka publikuar disa  foto, ku shfaqet mjaft provokuese me bikini në një plazh.

“Diell, plazh dhe det…(ajo për ҫka kam nevojë tani)”,-shkruan Armina Mevlani./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*