E premtja rikthen publikun te ekrani i vogël. Ja kush triumfon!

E premtja rikthen publikun te ekrani i vogël. Ja kush triumfon! E premtja, ka rikthyer dëshirën e publikut për televizionin e mirë, atë që identifikon talente dhe edukon pozitivitet.

Kush tjetër, mund ta bënte këtë, përveç një emisioni fëmijësh, me individualitetet e të cilëve, të rriturit nuk tallen, por emocionohen.

Kështu që audienca që ABACUS sjell në Dritare.net, nuk lë vend për dyshime. Voice Kids lë pas çdo program.

Ndjeshmëria ndaj të bukurës ka ende publik. Ndaj krijoni programe të bukura, se publiku është aty.

Çdo investim në emisione të mira, të mençura, rikthehet 100%. Shqiptarët e duan televizionin që edukon. Ja shifrat që flasin vetë!/ Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*