Teleshikueshmëria/ E shtuna është e….

 

E shtuna është e Topit. Vendi i parë i teleshikueshmërisë sipas matjeve të ABACUS, i shkon Arbanës me “Dua të të bëj të lumtur”.

 

Në vend të dytë, si ҫdo të shtunë, Agron Llakaj me Al Pazar.

 

 

Ndërsa Ermal Mamaqi në vend të tretë, shumë afër Vizionit.

 

Kjo e shtunë ka qenë e shumëpritur për garën e fortë të spektaklit televiziv dhe pavarësisht se kompani të ndryshme kanë matje të ndryshme, i pandryshueshëm është rikthimi i publikut te spektaklet e   emocionit të bukur e njerëzor.

Bravo Arbana! Fitove ,  qysh në emisionin e parë. E shtuna pritet të kthehet në betejë televizive dhe ai që fiton nga gara, padyshim është publiku./dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*