E hëna mes Klan dhe Top. Të vegjlit konkurrojnë njëri- tjetrin

ABACUS sjell në dritare.net, si çdo ditë, garën e prime time.

E hëna e mbrëmshme, 19 shkurt 2018, e  ndau tortën e shikueshmërisë mes Klan, Top dhe atyre që refuzojnë TV kryesore. Ata janë jo pak, po 33%. Të gjithë në pritje të një emisioni televiziv që i rikthen tek e hëna. Mesa duket ky nuk është një telenovelë, apo emision politik, me të cilët audienca është e ngopur dhe ngurruese.

Duket se Klan që është i pari në garë, përkundrejt TCH që nuk është larg, garën e vërtetë e kanë  me atë publik që i refuzon, jo me njëri- tjetrin.

Ndërsa TV e vogla janë afër njëra- tjetrës duke bërë që gara të mbetet mes tre zgjedhjeve, Balla, Tare, Vasili./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*