Kejvina na prezanton me vëllain, ish-banor i Big Brother

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale, me postimt e saj. Modelja nuk flet shpesh për veten, por dje ka prezantuar ndejkësit e saj me një foto me vëllain.

Ajo ka shpërndarë një postimnë Insta Story, ku duket me Klodian Çelajn, ish-konkurrentin e “Big Brother Albania”, i cili pranoi publikisht homoseksualitetin e tij.

“Më në fund me vëllanë tim! Mirë se erdhe në Tiranë!”-ka shkruar bukuroshja në mbishkrimin e videos ku ajo shihet përkrah Klodit. Mesa duket, Kejvina dhe Klodi qenkan miq të ngushtë, aq sa ajo e quan edhe vëlla./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*