Shuarja e familjes në Shkodër, rrënqethin motrat e Edmond Prekës

Aksidenti tragjik në aksin Shkodër- Velipojë, ka marrë jetën e 4 anëtarëve të familjes Preka. Pas babait dhe dy fëmijeve, sot u nda nga jeta edhe vajza 10 vjeçe.

Kjo tragjedi është një dhimbje e madhe për familjarët. Motrat e Edmond Prekës kanë shpërndarë lutje në rrjetet sociale, si dhe kanë shprehur dhimbjen e tyre për këtë që u ndodhi.

“E bukura e halles dha shpirt. Noemi Nuk jeton ma. Po marr guximin me ju lajmeru”, shkruan Valentina, njëra nga hallat e fëmijëve.

“Oooo vllai i zemrës teme o shpirti i motrës
Ta ka fal motra shpirtin ty e kam shpirtin me ty kot jam gjall kot jetoj Mond
Jam e dekun mes të gjallve o jeta motrës si ma theve shpirtin 1000 copash”, shkruan motra tjetër e Edmond Prendit./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*