Vrasja e policit në Lazarat/ Prokuroria kërkon burgime të përjetshme

Prokuroria ka lexuar sot pretencën për grupin që akuzohet se vrau policin, Ibrahim Basha në Lazarat më 24 qershor 2015. Organi i akuzës kërkon tre burgime për jetë, për Arbion Alikon, Bajmram dhe Elvis Bocia.
Kjo ka shkaktuar tension në sallën e gjyqit, nga irritimi i familjarëve./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*