E mërkura, kush janë kampionët!

E mërkura është ditë pa dilema. Kjo për shkak të sportit, që nuk lë vend për dyshime, që sporti i  mund të gjithë.

E mërkura është dita e Champions League në Tring e Media Vizion. Top Channel ka një Top Show argëtues, por nuk ka argëtim që të mundë futbollin e kampionëve, pavarësisht ndeshjes. Edhe Klan me “Kosem” e Fevziun bashkë, janë larg garës.

E mërkurë, ora 21.00-23.00, dt 21.02.2018

Ndërsa TV informative, konkurrojnë bashkë. “Arena” në Ora Neës parakalon News 24. Dritan Hila dhe Artur Zheji kanë të njëjtat shifra audience, si Hila të mërkure edhe Zheji të martë.

E martë, ora 21.00-23.00, dt 20.02.2018

Ndërkohë hapësira e publikut që refuzon, ndryshon nga e marta që është shumë e madhe, tek e mërkura që publiku preferon sport./dritare.net

1 Comment

  1. Ky kampionat i ri,midis mediave,per shikueshmerine e tyre,me duket ,jo vetem pa vlere,por edhe si i shpifur.Shikueshmeria,eshte thjesht,nje tregues,qe mund dhe duhet t’i vleje vete mediave,per te pare deri diku nivelin e tyre,por jo vetem per disa programe,por ne teresi per cdo media.Sepse,po jap vetem mendimin tim.nese TOP-i mban rekord per spektakliet e humorit,nuk eshte ne te njenjtin nivel,me lajmet,apo me probleme te vecanta qe trajtojne moderatoret e tij.Pra si teleshikues,ndjek ate qe me intereson,dhe nuk nisem fare se sa e ndjekin ate qe preferoj une.Por,duke e perseritur kete gare per cdo dite te javes,pervecse mbushni faqet tuaja me njoftime,asgje interesante nuk ka,e aq me pak terheqese.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*