E enjtja e Erion Veliaj. Ja sa qe diferenca mes Klan e TCH!

E enjtja e 22 shkurtit 2018,sipas ABACUS, solli një diference shumë të madhe në audiencën mes Fevziut te Klan dhe Rakipit në TCh. Dritare.net sjell ndarjen e madhe të audiencës.

Erion Veliaj dhe debati që ai zgjodhi të ketë me analistët, në Klan, mori audiencën kryesore. Ai këtë të enjte ka qenë personazhi kryesor dhe i pakonkurrueshëm.

Ndërkohë televizionet e vogla janë afër njëra tjetrës, duke vënë në garë Ballën me Zhejin e Vasilin./dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*