6 mënyra si t’i vishni kominoshet!

Kominoshet këtë vit janë trend, mund t’i keni veshur shpesh në verë por tashmë mund t’i kombinoni shumë mirë edhe në kohët me shi.

Ato mund t’i kombinojmë në shumë mënyra, me golfe të ngushta, këmisha të gjera, me bluza, xhaketa, taka të larta por edhe me atlete. Ka kaq shumë mënyra të ndryshme dhe kaq shumë kombinime saqë kominoshet do të jenë veshja juaj e preferuar gjatë gjithë vitit.

Në fotogalerinë më poshtë që dritare.net ka grumbulluar mund të krijoni disa ide për t’i veshur ato./De.My-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*