Elifi “Një pjesë e imja” i rikthehet formave të saj

E njohur në Shqipëri si Elifi nga seriali “Një pjesë e imja”, aktorja e njohur turke, Hatice Sendil është kthyer në format e saj pas lindjes së djalit. Para dhjetë muajsh ajo lindi djalin e saj dhe kishte shtuar njëzet kile. Aktorja ka thënë për gazetarët  se ka humbur për dhjetë muaj njëzet kile./M.S-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*