Foto/ Mënyrat më të mira për të përdorur lidhëset e flokëve!

Gratë e viteve ’80 dhe ’90 ishin të fiksuara pas lidhëseve të trasha të flokëve duke i zbukuruar flokët në mënyra të ndryshme, t’ju jepnin volum dhe të dukeshin më bukur.

Por siç duket moda e atyre viteve është rikthyer sërish edhe ditët e sotme. Sido që t’i keni flokët, kaçurrela, të drejta, më onde, të shkurtra apo të gjata, flokët tuaja do jenë gjithmonë bukur falë këtyre lidhëseve.

Shikoni në fotogalerinë më poshtë që dritare.net sjell të gjitha mënyrat elegante për të kopjuar këtë prirje dhe për të ringjallur kohën e atyre viteve./De.My-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*