Foto/ Shikoni si e feston, Elbasani në vite, Ditën e Verës

Dita e Verës është një nga festat më të pëlqyera dhe të mikpritura në Shqipëri. Kjo sepse 14 marsi tregon ardhjen e pranverës.  Elbasani gjithmonë është një ndër zgjedhjet e para për të festuar Ditën e Verës për shkak se  festimet dhe ballokumet vazhdojnë të ruajnë traditën pavarësisht kohës.

Dritare.net sjell një fotogaleri si është festuar Dita e Verës ndër vite në qytetin e Elbasanit./E.B-dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*