Foto/ Xhinset që nuk dalin kurrë nga moda!

Xhinse dhe pantallona të shkurtra të gjera kemi veshur dhe veshim akoma dhe sot e kësaj dite.

Ka pasur yje si James Dean dhe Marilyn Monroe që kanë shkëlqyer me paraqitjen e tyre duke veshur këto lloj xhinsesh që në vitin 1950, duke u pasuar më vonë tek disa të famshme si Sienna Miller dhe Alexa Chung që i kanë bërë këto xhinse si veshjen e tyre të preferuar.

Për këtë arsye pasi po flasim për një veshje me rëndësi të qëndrueshme në garderobën tonë, nuk është gjë e keqe që të marrim ide si t’i veshim ato duke u frymëzuar edhe në vitet e mëparshme.

Në galerinë e mëposhtme ju do të shikoni disa stile të ndryshme si i vishnin dhe si i veshin yjet këto lloj xhinsesh/De.My-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*