Voltana Ademi: Kam denoncuar lojtarët në prokurori

Korrik 21, 2017 0

Plas në Shkodër, kryebashkiakja Voltana Ademi revoltohet me drejtuesit e Vllaznisë dhe trajnerin Armando Cungu. Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar një takim mes drejtuesve më të lartë të klubit, ku ka qenë e pranishme

Skënderbeu triumfon, kualifikohet në turnin tjetër

Korrik 20, 2017 0

Ekipi i Skënderbeut ka arritur të triumfojë në ndeshjen e kthimit përballë ekipit të Kazakistanit, Kairat Almati. Pjesa e pare ka përfunduar me rezultatin 0-0, ndërsa me nisjen e pjesës së dytë, korçarët kanë kaluar

Kukësi triumfon, por nuk kualifikohet

Korrik 19, 2017 0

Kampionët e Shqipërisë nuk kanë arritur të kualifikohen në Ligën e Kampionëve edhe pse kanë triumfuar në Elbasan Arena me rezultatin 2-1 ndaj Sherif. Kukësi është penalizuar nga ndeshja e një jave më parë, ku

1 2 3 134