Çifti i Big Brother pas ndarjes, sërish bashkë

Qershor 26, 2017 0

Edhe pse Big Brother mbaroi, dashuria për disa çifte që u formuan brenda në shtëpi nuk ka mbaruar ende. Ditën e djeshme ata dhanë lajmin se janë ndarë, por e vërteta doli vetëm pak orë

Big Brother mbaron, çifti shpall ndarjen

Qershor 25, 2017 0

Sidrita dhe Ervini kanë qenë një ndër çiftet më të preferuar të këtij reality show. Marrëdhënia e tyre ka filluar në “Big Brother” dhe duket se ata janë ndarë fill pas përfundimit të spektaklit. Ka

Banorët zbukurohen para finales

Qershor 24, 2017 0

Edhe pak orë na ndajnë nga finalja e madhe e këtij edicioni të Big Brother ku do të mësohet edhe çifti fitues. Tashmë banorët janë duke i dhënë “dorën e fundit” përgatitjeve për spektaklin. Olsi

Sonte, finalja e madhe e Big Brother

Qershor 24, 2017 0

Sonte, shtëpia më e famshme në Shqipëri fik dritat dhe pritjes për të mësuar fituesin e këtij edicioni i vjen fundi. Një prej 3 çifteve finalistëve, Katerina-Lupçe, Fotini-Danjel dhe Fiorentina-Olsi, do të bëhet fitues i

1 2 3 32