Dritare- Vettingu, pse u shty seanca? Pj.3

Mars 7, 2017 0

Në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus flasim për seancën parlamentare. Prej saj priteshin të dilnin komisionet e Vettingut, por doli shtyrja edhe për 7 ditë, me pretendimin se kandidatët nuk i kishin të plota

Dritare- Vettingu, pse u shty seanca? Pj.2

Mars 7, 2017 0

Në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus flasim për seancën parlamentare. Prej saj priteshin të dilnin komisionet e Vettingut, por doli shtyrja edhe për 7 ditë, me pretendimin se kandidatët nuk i kishin të plota dokumentacionet. Prandaj

Dritare- Vettingu, pse u shty seanca? Pj.1

Mars 7, 2017 0

Në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus flasim për seancën parlamentare. Prej saj priteshin të dilnin komisionet e Vettingut, por doli shtyrja edhe për 7 ditë, me pretendimin se kandidatët nuk i kishin të plota dokumentacionet. Prandaj

Dritare- Marshimi i Zharrëzës, Pj.1

Shkurt 28, 2017 0

Në “Dritare me Rudinën”, në pjesën e parë të emisionit, flasim për marshimin e Zharrëzës. Të ftuar në studio grevistët që po protestojnë para Ministrisë së Energjisë dhe Industrisë, Alket Asllani dhe Elton Gremi, të

Dritare – “Çadra e protestës opozitare”, Pj.3

Shkurt 21, 2017 0

‘Çadra e protestës opozitare’ në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, me të ftuar: Mark Marku- analist, Kreshnik Spahiu- kreu i AK, Gjergj Zefi- botuesi “pamfleti.com”, Mentor Kikia- analist. Për të folur për zhvillimet më

Dritare – “Çadra e protestës opozitare”, Pj.2

Shkurt 21, 2017 0

‘Çadra e protestës opozitare’ në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, me të ftuar: Mark Marku- analist, Kreshnik Spahiu- kreu i AK, Gjergj Zefi- botuesi “pamfleti.com”, Mentor Kikia- analist. Për të folur për zhvillimet më

Dritare- “Çadra e protestës opozitare”, Pj.3

Shkurt 21, 2017 0

‘Çadra e protestës opozitare’ në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, me të ftuar: Mark Marku- analist, Kreshnik Spahiu- kreu i AK, Gjergj Zefi- botuesi “pamfleti.com”, Mentor Kikia- analist. Për të folur për zhvillimet më

Dritare- Një rrëfim për Bashkimin Kombëtar/ Pj.3

Shkurt 14, 2017 0

I ftuar në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, akademiku Rexhep Qosja: Ja çfarë nuk pëlqej te Kryeministri Rama! Çfarë u ndodhë politikanëve që rrinë në dy karrige si Meta! Çfarë mendoj për Kryetarin e

Dritare- Një rrëfim për Bashkimin Kombëtar/ Pj.2

Shkurt 14, 2017 0

I ftuar në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, akademiku Rexhep Qosja: Ja çfarë nuk pëlqej te Kryeministri Rama! Çfarë u ndodhë politikanëve që rrinë në dy karrige si Meta! Çfarë mendoj për Kryetarin e

Dritare- Një rrëfim për Bashkimin Kombëtar/ Pj.1

Shkurt 14, 2017 0

I ftuar në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, akademiku Rexhep Qosja: Ja çfarë nuk pëlqej te Kryeministri Rama! Çfarë u ndodhë politikanëve që rrinë në dy karrige si Meta! Çfarë mendoj për Kryetarin e

Dritare me Rudinën- Spartak Ngjela akuzon/ Pj.1

Shkurt 7, 2017 0

I ftuar në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, avokati Spartak Ngjela foli për ngjarjet më të fundit në politikën shqiptare. Ngjela komentoi akuzat e ambasadorit Donald Lu për prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla, duke

Dritare me Rudinën- Spartak Ngjela akuzon/ Pj.3

Shkurt 7, 2017 0

I ftuar në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, avokati Spartak Ngjela foli për ngjarjet më të fundit në politikën shqiptare. Ngjela komentoi akuzat e ambasadorit Donald Lu për prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla, duke

Dritare- Shkarkimi i Manjanit dhe dosja e Balilit/ Pj.1

Janar 31, 2017 0

Në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, për të folur për zhvillimet më të fundit politike, kriza PS-LSI, shkarkimi i ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani si dhe akuzat e forta ndaj qeverisë. Çfarë po ndodh

1 2 3 4 5 13