Ja kush fiton nesër, sipas astrologes së famshme!

Qershor 24, 2017 0

Horoskopi i muajve të fundit u doli Ramës, Metës dhe Bashës! Jo se thoni që horoskopi s’është për t’u besuar: Ja që Susan Miller, astrologia më e dashur e lexuesve të Anabel.al, i paska rënë

Horoskopi iditës 24 qershor 2017

Qershor 24, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Nëse nuk merrni pushim së shpejti, do të dorëzoheni para kohës. Bëni ballë kërkesës për të shkuar në një udhëtim në zona historike dhe vizitoni të gjitha dyqanet. Po ashtu vizitoni ndonjë vend

Horoskopi i ditës 23 qershor 2017

Qershor 23, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Shtëpia është aty ku e keni zemrën. Në vend se të kërkoni aventura të reja, kaloni më shumë kohë në familje. Gatuani ushqime për të afërmit e të dashurit tuaj. Ridekorojeni dhomën e

Horoskopi i ditës 22 qershor 2017

Qershor 22, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Është koha të veproni për ëndrrat tuaja. Vazhdoni e bëni disa aranzhime për pushime. Mund t’ju duhet t’i mbuloni shpenzimet me kursime, por kush brengoset për këtë? E rëndësishme është të ruani kohë

Horoskopi i ditës 21 qershor 2017

Qershor 21, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Fjalët tuaja kanë ndikim. Edhe pse nuk është e mundshme t’ia ndërroni këndvështrimin secilit, kolegët tuaj janë duke ndjekur rrugën tuaj. Ky mund të jetë fillimi i një popullariteti që nuk e keni

Horoskopi i ditës 20 qershor 2017

Qershor 20, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Qëndrimet mendjelarta mund të rezultojnë me mundësi të humbura. Është më e rëndësishme të dëgjoni sesa të flisni, sidomos kur merreni me njerëz që nuk ju pëlqejnë. Mund të mos shiheni asnjëherë sy

Pikat më të forta në seks për çdo shenjë horoskopi

Qershor 19, 2017 0

Horoskopi është si një kartë identitei për gjithësecilin prej nesh, që mbart informacione deri diku të fshehta. Yjet tregojnë anën tuaj më të errët, po ato mund të parashikojnë sjellet tuaja në momentet më kritike,

Horoskopi i ditës 18 qershor 2017

Qershor 18, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Është e mundur që do t’ju duhet të ndryshoni mënyrën se si punoni për t’i akomoduar gjërat në zyrë. Do t’ju duhet kohë të mësoheni me metodat e reja, kështu që duhet të

Horoskopi i ditës 17 qershor 2017

Qershor 17, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Është e mundur që do t’ju duhet të ndryshoni mënyrën se si punoni për t’i akomoduar gjërat në zyrë. Do t’ju duhet kohë të mësoheni me metodat e reja, kështu që duhet të

Horoskopi i ditës 16 qershor 2017

Qershor 16, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Kini kujdes lidhur me postimet në rrjete sociale dhe mos bëni diçka nën ndikimin e zemërimit. Njerëzit do të provojnë t’ju provokojnë të bëni deklarata të rënda. Mësoni të zmbrapseni dhe të merrni

Horoskopi i ditës 15 qershor 2017

Qershor 15, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Është ide e mirë t’i zyrtarizoni raportet. Në të kaluarën, nuk keni mundur të angazhoheni për një person, as në aspektin privat, as profesional. Tani po ndiheni gati të hyni në një marrëveshje

Horoskopi i ditës 14 qershor 2017

Qershor 14, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Keni përjetuar një zhgënjim, por vetëm përkohësisht. Mbani kokën lart. Duke refuzuar të hiqni dorë nga qëllimet tuaja, do të tërhiqni mundësitë e nevojshme për sukses. Me ngadalësi dhe stabilitet e fitoni garën.

Horoskopi i ditës 13 qershor 2017

Qershor 13, 2017 0

Dashi 21.03-20.04 Edhe pse jeni të zënë, e keni kontrollin mbi situatën. Është sikur të ishit duke rrotulluar disa gjëra njëkohësisht. Nëse jeni në lëvizje, do t’i përfundoni punët në kohë rekorde. Pasi të ndodhë

1 2 3 8