Mbani këto lule në shtëpi, pastrojnë ajrin

Shkurt 26, 2017 0

Jo vetëm që janë të mira për përmirësimin e cilësisë së ajrit, por edhe eliminojnë helmet, avujt kimikë, mikrobet nga ajri, sporet e mykut, por krahas kësaj edhe sjellin lagështinë e ajrit në nivel të

Gjërat që nuk duhet të bëni kur ai ju tradhton

Shkurt 26, 2017 0

Pavarësisht nëse bëhet fjalë për një puthje, seks për një natë apo një lidhje paralele që ka zgjatur me muaj të tërë, të tradhtohesh është e dhimbshme. Por kjo s’do të thotë që lidhja juaj

Këto tualete druri, do ju bëjnë të ëndërroni

Shkurt 26, 2017 0

Dritare.net ka përzgjedhur për ju tualetet ideale me bazë drurin. Të gjithë do donim ta kishin një të tillë në shtëpi. Shikoni fotot e mëposhtme dhe mahnituni me dizenjon e veçantë që kanë.

Xhinset që duhet t’i keni patjetër në dollap

Shkurt 25, 2017 0

Nëse i adhuroni xhinset, me siguri do adhuroni edhe trendet më të fundit të këtij sezoni. Dritare.net ka përzgjedhur për ju xhinset më në trend, që me siguri do donit t’i kishit në dollap. Shikoni

Meshkujt nuk i duan në krah, këto tipe femrash

Shkurt 24, 2017 0

Femrat i pëlqejnë meshkujt që filozofojnë kur dalin bashkë, qoftë edhe në shoqëri. Ndërsa nga ana tjetër, meshkujt nuk i duan fare femrat që mundohen të tregohen ashtu siç nuk janë. Një studim i bërë

Ja si dukeshin vipat shqiptarë me vetulla të holla!

Shkurt 24, 2017 0

Nëse para shumë vitesh vetullat e holla ishin në modë, tani është e kundërta. Trendi i vetullave të trasha pasqyrohet edhe te femrat e showbizit shqiptar. Me siguri ju i mbani mend këngëtaret shqiptare, me

Ja pse duhet të ndahen çiftet që nuk bëjnë seks!

Shkurt 24, 2017 0

Mungesa e seksit Apo edhe nuk ka seks të mjaftueshëm… Seksi është i rëndësishëm dhe i domosdoshëm për një lidhje të shëndetshme. Nëse dëshironi të qëndroni tërë jetën bashkë, atëherë fillimisht sigurohuni që dhoma e

Modelet e kolme, risia e New York Fashion Week 2017

Shkurt 21, 2017 0

Është zyrtare. Sfilatat e New York Fashion Week në prezantimin e koleksionit vjeshtë 2017, kanë patur modelet më të shëndosha që kanë sfiluar ndonjëherë në një pasarelë. Sipas Glamour janë plot 27 modele të kolme,

Këto 12 ngjyra po dominojnë shtëpitë këtë vit!

Shkurt 20, 2017 0

Përcaktimi i ngjyrës së shtëpisë është domethënëse dhe tregon shumë për karakterin tuaj. Por janë këto 12 ngjyra që, sipas ekspertëve, po dominojnë shtëpitë në këtë vit. Hidhini një sy galerisë dhe vendosni edhe ju

1 2 3 40