Basha: Ja pse dështuan negociatat!

Prill 25, 2017 0

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për të parën herë pas dështimit të negociatave të ndërmjetësuara nga zyrtarë të PPE. Basha duke folur nga çadra e Partisë Demokratike tha që, negociatat kanë dështuar sepse Rama nuk

Tërhiqet Rama? Ja oferta e fundit që i bën Bashës!

Prill 25, 2017 0

Pasi kanë dështuar negociatat me negociatorët McCallister dhe Flackenstein me partitë politike në vend kryeministri i vendit i ka bërë kreut të opozitës Lulzim Basha ofertën e fundit. Burimet zyrtare thonë që Rama ka kërkuar

Vrasja në Sukth/ Policia shoqëron 12 persona

Prill 25, 2017 0

Pas vrasjes makabër të ndodhur në Sukth ku mbetën të vrarë Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dauti, policia është vënë në lëvizje duke shoqëruar 12 persona në komisariat. 12 personat e shoqëruar janë marrë në pyetje,

Basha, videomesazh pas takimit me zyrtarët e PPE

Prill 25, 2017 0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha menjëherë pas takimit me zyrtarët e PPE në selinë e PD, ka shpërndarë një videomesazh me momentet më pikante të protestës së djeshme të opozitës. “Mijëra qytetarë protestuan paqësisht

Largimi nga puna, flet Ardian Çipa

Prill 25, 2017 0

Drejtori i Policisë për Sektorin e Krimeve në Policinë e Shtetit, Ardian Çipa është shkarkuar ditën e sotme nga detyra me urdhër të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Haki Çako. Ardian Çipa është

1 2 3 1,347