I pastrehu kërcënon kamerierin, me pushim nga puna

Shkurt 20, 2018 0

Në ditët e sotme rrjetet sociale, përveç qëllimit argëtues, janë kthyer edhe në burim parash. Ku shumë të rinj, e kanë kthyer në formë biznesi. I tillë është edhe 23 vjeçari, Coby Persin. Duke treguar

20 arsye për të mos hequr dorë!

Shkurt 19, 2018 0

Le të hyjmë drejt e në temë. Nuk kemi kohë për të humbur   1.Sepse prania juaj në punë është e rëndësishme.           2.Sepse fytyra juaj përpara armiqve tuaj, kur të

Fotot që të lënë pa fjalë, nga artisti misterioz

Shkurt 19, 2018 0

Një foto vlen sa 100 mijë fjalë. Të paktën kështu mendojnë të gjithë ata që shohin ilustrimet, e artistit misterioz japones, Avogado6. Ilustratori dhe video editori, nuk tregon shumë për veten dhe jetën e tij,

Foto/ Kur java fillon si mos më keq

Shkurt 19, 2018 0

E hëna është fillimi i javës dhe të gjithë duam që kjo ditë të fillojë mirë, por për fat të keq jo të gjithë e kanë këtë fat. Ҫfardo gjëje që t’iu ketë ndodhur ,

Çfarë e shkakton plakjen para kohe tek shqiptarët?

Shkurt 18, 2018 0

Procesi i plakjes është i pashmangshëm. Por a njihni njerëz që duken më të mëdhenj se mosha e tyre? Kjo është diçka që është padyshim nën kontrollin tuaj. Fatkeqësisht, plakja e parakohshme është diçka që

Rastësitë më të mëdha në botë, që habitën njerëzit

Shkurt 18, 2018 0

Jeta nganjëherë na sjellë befasi të çuditshme të cilat janë pothuajse të pamundura për t’u shpjeguar thjeshtë duke iu referuar teorive të probabilitetit.Pothuajse si rimishërim Enzo Ferrari, i cili themeloi kompaninë Ferrari, vdiq më 1988.

Foto/ 10 urat më të rrezikshme në botë

Shkurt 17, 2018 0

Mjaft persona e kanë fobi lartësinë, por edhe ata që nuk kanë frikë, sigurisht që do të dridhen nëse do të kalonin në një që duket sikur nga momenti në moment do të bini poshtë.

1 2 3 261