Mëso në kohë reale rezultatin e zgjedhjeve!

Qershor 26, 2017 0

Rezultatin i zgjedhjeve parlamentare mund ta ndiqni në kohë reale në dritare.net, dhe në facebook në Dritare nga Rudina Xhunga. Dritare.net pasqyron rezultatin në të 12 qarqet e vendit, minutë pas minute dhe atë në

Numërohen 44 nga 5362 kuti votimi/ Ja rezultati!

Qershor 26, 2017 0

Procesi i numërimit të votave po ecën me ritme normale në disa qarqe. Deri në këto momente janë numëruar 44 nga 5362 kuti votimi dhe rezultati është si më poshtë: PS 4970 PD 2846 LSI

Rama: Fituam, timonin e mori PS

Qershor 25, 2017 0

Kryeministri Edi Rama pas mbylljes së votimeve u ka dërguar një SMS të gjithë deputetëve të PS. Rama shprehet se PS ka fituar dhe timoni tanimë është i tyre. JA SMS E PLOTE Sipas te

Gishti me bojë është seksi

Qershor 25, 2017 0

Ditës së zgjedhjeve në Shqipëri, nuk i munguan edhe personazhet e famshme të televizionit dhe showbizit.  Ata përveçse  votuan, menduan që  të sensibilizonin edhe ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, që t’i drejtoheshin qendrave të

Voto dhe shiko Vizion Plus!

Qershor 25, 2017 0

Emisioni #DritaremeRudinën në Vizion Plus do të nisë transmetimin sot ora 21:00, për të vazhduar deri në mesnatë. Në studio do të jenë të ftuar analistë dhe gazetarë, për të folur për procesin e votimit,

Simona Ventura, mesazh për Ramën

Qershor 25, 2017 0

Pronari i televizionit Agon Channel, Francesco Becchetti, ka pozuar me moderatoren e famshme italiane Simona Ventura. Nëpërmjet një foto të postuar, pak më parë, në rrjetin social Instagram, ata përshëndesin shqiptarët, duke ngritur dy gishtat,

Sot voto me Go Taxi

Qershor 25, 2017 0

Edhe pse kutitë e votimit janë hapur që në orët e para të mëngjesit, numri i pjesëmarrësve nuk ka qenë shumë i lartë. Ndaj çdo politikan i ka bërë thirrje qytetarëve të mos e lënë

Rama voton në Surrel, ja mesazhi që jep për shqiptarët!

Qershor 25, 2017 0

Kryeministri Edi Rama, së bashku me bashkëshorten Linda Rama, ka shkuar për të votuar në qendrën e votimit në Surrel. Pas votimit, kryeministri ka dhënë një mesazh për gjithë shqiptarët. “I uroj gjithë vëllezërve dhe

1 2 3 69