Video/ Momenti i rrëzimit të urës në Genova!

August 20, 2018 0

Kamerat e sigurisë, kanë kapur momentin e rrëzimit të urës, Morandi në Genova disa ditë më parë. Ndërkohë, këto video janë shpërndarë ditën e sotme nga Guardia di Finanza. Në video është vetëm pjesa e

Zjarr te Kullat Binjake, zbulohet shkaku!

August 20, 2018 0

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme të Kullat Binjake në kryeqytet. Mësohet se zjarri ka rënë në katin e 13, në zyrën e avokatit,  Maks Haxhia. Zjarri është shuar brenda pak minutash dhe nuk

Aksident në Tepelenë, humb jetën 33-vjeçari

August 19, 2018 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, në Tepelenë, ku për pasojë ka humbur jetën një 33-vjeçar. Një makinë tip ‘Renault’, ka përplasur një motoçikletë. Drejtuesi i motoçikletës nuk i ka mbijetuar plagëve

1 2 3 1,301