Bie euro dhe dollari, leku në rritje nga java tjetër

July 2, 2018 0

Monedha vendase është shfaqur në rritje ditën e hënë, teksa tregu vendas i këmbimit valutor shënon çmime më të ulëta për euron dhe dollarin amerikan. Duket se prurjet e emigrantëve dhe turistëve në valuta të

Plas sherri te Ekonomia, Spahia-Braçes: O Erjonush

July 2, 2018 0

Ditën e sotme u zhvillua mbledhja e Komisionit të Ekonomisë. Megjithëse ashtu si çdo mbledhje tjetër, edhe kjo mbledhje ditën e sotme është përballur me debate dhe ofendime mes deputetëve të PS-së dhe PD-së. Pjesë

1 2 3 4 30