Aksident në Vlorë, plagoset rëndë një grua

Shtator 25, 2017 0

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Mësohet se nga përplasja e dy makinave një grua ka mbetur e plagosur rëndë dhe është dërguar në spital në gjendje të rëndë

Foto/ Aksident në Laprakë, përplasen 4 makina

Shtator 25, 2017 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të hëne në Laprakë. 4 makina janë përplasur njëra me tjetrën. Dritare.net raporton, se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia dhe frenimi në vend i mjetit të parë

Zhduket para 5 vitesh, por vëllai e denoncon tani

Shtator 24, 2017 0

Një denoncim interesant ka mbërritur në komisariatin e policisë së Kavajës. Ylber Tafa, 44 vjeҫ, ka denoncuar zhdukjen e vëllait të tij Eduart Tafaj, 40 vjeç. Por, Ylber Tafaj ka deklaruar se ka humbur kontaktet

1 2 3 252