Ministri Xhafaj reagon pas protestës

May 26, 2018 0

Ministri i Brendshëm,Fatmir Xhafaj ka reaguar pas protestës së sotme ku u kërkua dorëheqja e tij. Në një postim në Twitter, Xhafaj shkruan se policia është treguar profesionale, dhe e ka falënderuar për këtë gjë.

Reagon policia: Protestuesit tentuan të krijonin incidente

May 26, 2018 0

Policia e Shtetit  ka reaguar pas protestës së opozitës, duke dhënë informacion të plotë për çfarë ka ndodhur ditën e sotme. Në njoftim thuhet, se protestuesit kanë provokuar incidente të qëllimshme. Ndërkohë në njoftim thuhet,

Shkrumbohet lokali në Shëngjin, pronësi e prokurorit

May 26, 2018 1

Gjatë natës është shkrumbuar një lokal në Shëngjin. Nga “News 24”, mësohet se, lokali i djegur gjatë natës është në pronësi të një prokurori. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, në zonën e Kunë-Shëngjin

1 2 3 395