Maral zbulon shkakun e sëmundjes së saj!

May 21, 2018 0

Aktorja e njohur për rolin e saj si Maral nga seriali me të njëjtin emër, Hazal Kaya ka zbuluar shkakun e sëmundjes së saj. Ajo vuan nga diabeti dhe arsyeja që e ka cuar deri

Ja kush e qëllon Gylserenin!

May 21, 2018 0

Aktorja e njohur si Gylseren nga seriali “Fate të Kryqëzuara”, Nurgul Yesilcay do të jetë pjesë e programit “Yjet e së Ardhmes” që do të fillojë transmetimin së shpejti në ekranin Star TV në Turqi.

Ky është aktori i “Ertugrul” me origjinë shqiptare!

May 21, 2018 0

Edhe një aktor tjetër I famshëm turk është me origjinë shqiptare.Aktori I njohur si Bamsi në serialin “Ertugrul”,Nurettin Sonmez ka befasuar me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin “Bisedë në vapor” të realizuar nga

Mbesa e Dianës në dasmë, ja sa bukur dukej!

May 21, 2018 0

Dasma mbretërore ka qenë fokusi kryesor për të gjitha mediat, sidomos fustanet e nusërisë së Meghan Markle. Personazh të shumtë kanë qenë të ftuar në dasmën e vitit, si çifti Beckham dhe Clooney, të cilët

Ku e kaluan vipat, fundjavën!

May 20, 2018 0

Për të qenë në formë perfekte vipat shqiptarë gjithmonë shfrytëzojnë fundjavën. Por dilemat për të kaluar një fundjavë të bukur i shqetësojnë të gjithë. Dritare.net ju sjell fotot se ku e kanë kaluar vipat fundjavën,

Ja çfarë përmbante menyja e dasmës mbretërore!

May 20, 2018 0

Shefi i dasmës mbretërore ishte Mark Flanagan. Vetë princi Harry dhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle, provuan çdo pjatë dhe vendosën që menyja të jetë e stinës, me bazë produktesh rigorozisht angleze. Po ju sjellim

1 2 3 580