Një “libër” për këngëtaren shqiptare!

Shkurt 24, 2017 0

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është padiskutim një nga këngëtarët më të suksesshëm të momentit.  Me gjithë arritjet në muzikë kjo këngëtare do të jetë pjesë e botimit më të ri të

Bella Hadid shkëlqen në “Milano Fashion Week”

Shkurt 24, 2017 0

Modelja, Bella Hadid shkëlqeu me thjeshtësi në Javën e Modës në Milano. Gjatë sfilatës së saj, kjo modele prezantoi dy veshje nga koleksioni i Max Mara. Veshjet pjesërisht të tejdukshme me ngjyrë të kuqe dhe

Fjolla Morina tregon të pasmet pas operacionit plastik

Shkurt 24, 2017 0

Fjolla Morina ka publikuar një foto pas ndërhyrjes që ka bërë në të pasmet e saj.  Mesa duket këngëtarja nuk i ka rezistuar tundimit për të pasur të pasmet e ëndrrave. Kjo ndërhyrje është aplikuar shumë

Ja si i përgjigjet Eli Fara komenteve negative!

Shkurt 24, 2017 0

Eli Fara është një nga këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo gjithmonë është në formë. Së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin “Tek unë me Arjola Shehun”. E

Elita Rudi largohet nga televizioni

Shkurt 24, 2017 0

Prezantuesja e njohur Elita do të largohet nga televizioni. Prezantuesja prej kohësh prezanton “Elite Zonë” në Tribuna Channel. Por, siç shkruan moderatorja në një status në facebook, ajo do të largohet nga ky television dhe

Reperi i njohur përfundon në spital

Shkurt 24, 2017 0

Reperi i njohur 2Po2 është shtruar në spital. Ka qenë vetë reperi i njohur, ai që e ka ndarë me fansat lajmin e shëmtuar. Nga fotoja që reperi ka publikuar në Insta story, ai ka

1 2 3 235