sex-in-car-433x300

Polici kap çiftin duke kryer seks brenda në makinë

Janar 18, 2017 0

Një çift është kapur në momente delikate nga një polic. Ngjarja ka ndodhur në Kinë, ku të dashuruarit po kryenin marrëdhënie seksuale brenda në makinë. Përveç gjobës, videoja e tyre përfundoi në rrjetet sociale

2-seks-koltuk

Ushqim apo seks? Ja çfarë duan meshkujt!

Janar 17, 2017 0

Është thënë se rruga për zemrën e një mashkulli kalon nga stomaku, por një studim i ri tregon se kur është fjala për seksin, ushqimi është gjëja e fundit në mendjen e tij. Studiuesit kanë

cifti-seksi-duke-u-puthur-ne-krevat-nje-mbi-nje

Zbulohet sekreti i jetëgjatësisë: Mos bëni seks!

Janar 16, 2017 0

Në përpjekje të dëshpëruar për të gjetur një ilaç magjik për t’i shtuar njeriut edhe 10 vite jetë, tashmë shkencëtarët besojnë se kanë gjetur saktësisht se si mund të zgjasin jetën tuaj, por ky nuk

seksi

Tiranë, çifti kapet duke bërë seks në makinë

Janar 15, 2017 0

Kamerat e sigurisë së një resorti luksoz në periferi të Tiranës kanë kapur një fakt mjaft qesharak. Një çift të rinjsh ka drekuar aty dhe pasi kanë mbaruar së ngrëni pjatat e shtrenjta kanë dalë

majk2

Majk kapet mat, me femra nudo në lokal

Janar 15, 2017 0

Reperi i njohur, Majk pas një viti tejet të ngjeshur dhe me shumë angazhime, duket se ka vendosur që vitin 2017 ta nisë më ndryshe. “Indeksonline”, ka siguruar ekskluzivisht disa foto të reperit në fjalë

madona

Çmendet Madona, super provokuese kundër Donald Trump

Janar 15, 2017 0

Mbretëresha e pop-it, Madona ka postuar në profilin e saj në Twitter dhe Instagram, një imazh provokativ, që tregon shenjën e Nike në zonën intime të gruas, për të promovuar një protestë të ardhshme kundër

1 2 3 45