Si të bleni rroba me një buxhet të vogël

Shtator 26, 2017 0

Pas përfundimit të muajit të modës, të gjithë ne, tani jemi gati për një ndryshim të stilit tonë të veshjes. Nuk është e çuditshme që: një studim i kohëve të fundit rezultoi, se 79 për qind

Foto/ Lidhja jashtëmartesore e deputetit, reagon djali i tij

Shtator 23, 2017 0

Emri i deputetit të partisë Nisma për Kosovë, Haxhi Shala, ka qenë kryefjala e mediave rozë, pas zbulimit të lidhjes jashtëmartesore me këngëtaren Anxhelina Shala. Vetë këngëtarja publikoi në Instagram foto intime me deputetin, material

Ish-kandidati për president pëlqen faqet porno

Shtator 12, 2017 0

Senatori i Teksasit, i cili dikur mbrojti idenë e ndalimit të lodrave seksuale, sapo ka bërë gafën më të madhe të jetës së tij. Senatori Ted Cruz, gjithashtu ish-kandidat për president në vitin 2016, është

E ngacmon, vajza zhvishet dhe e godet me gjoks

Shtator 2, 2017 0

Janë bërë të zakonshme historitë e ngacmimëve dhe aq më shumë të rasteve kur femrat i kthehen meshkujve, për ngacmimin. Një rast i tillë është publikuar nga Liveleak, ku një vajzë përveçse i është kthyer

Mbesa e Nishanit pozon nudo pas kontratës me Play Boy

Gusht 28, 2017 0

Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Nishani, ka postuar një foto nudo në “Instagram” ku shfaqet tërësisht nudo dhe në pozicion erotik. Kjo foto vjen pas kontratës që ka nënshkruar me “PlayBoy” për foto nudo. Biondja

1 2 3 67