Princesha suedeze mahnit me veshjet e saj

Shtator 29, 2017 0

Nëse themi, që Princesha Madeleine nuk vishet dy herë njësoj, kjo është e vërtetë! E veçanta është, se princesha, e cila prononcoi së fundmi se është shtatëzënë për herë të tretë, është e njohur si

Veshjet, sipas shenjës suaj të horoskopit

Shtator 29, 2017 0

Dashi Nuk do ndaleni fare gjatë kësaj vjeshte, duke provuar veshje të ndryshme. Çorapet me rrjetë janë të preferuarat tuaja në këtë periudhë. Modestinë dhe seriozitetin ju pëlqen ta shfaqni përmes fustaneve të lehta, xhaketave mini

Si të bleni rroba me një buxhet të vogël

Shtator 26, 2017 0

Pas përfundimit të muajit të modës, të gjithë ne, tani jemi gati për një ndryshim të stilit tonë të veshjes. Nuk është e çuditshme që: një studim i kohëve të fundit rezultoi, se 79 për qind

Si të jesh gjithmonë në modë

Shkurt 2, 2016 0

E dini atë shprehjen “Bota është portokall” ? Kjo vlen edhe për modën! Sa rroba kanë mamat tona dhe ato i shohim nëpër sfilata? Vitet ’60 kthehen në vitet 2015, tendecat ndryshojnë me detaje, por