cifti-seksi-duke-u-puthur-ne-krevat-nje-mbi-nje

Zbulohet sekreti i jetëgjatësisë: Mos bëni seks!

Janar 16, 2017 0

Në përpjekje të dëshpëruar për të gjetur një ilaç magjik për t’i shtuar njeriut edhe 10 vite jetë, tashmë shkencëtarët besojnë se kanë gjetur saktësisht se si mund të zgjasin jetën tuaj, por ky nuk

seksi

Tiranë, çifti kapet duke bërë seks në makinë

Janar 15, 2017 0

Kamerat e sigurisë së një resorti luksoz në periferi të Tiranës kanë kapur një fakt mjaft qesharak. Një çift të rinjsh ka drekuar aty dhe pasi kanë mbaruar së ngrëni pjatat e shtrenjta kanë dalë

majk2

Majk kapet mat, me femra nudo në lokal

Janar 15, 2017 0

Reperi i njohur, Majk pas një viti tejet të ngjeshur dhe me shumë angazhime, duket se ka vendosur që vitin 2017 ta nisë më ndryshe. “Indeksonline”, ka siguruar ekskluzivisht disa foto të reperit në fjalë

madona

Çmendet Madona, super provokuese kundër Donald Trump

Janar 15, 2017 0

Mbretëresha e pop-it, Madona ka postuar në profilin e saj në Twitter dhe Instagram, një imazh provokativ, që tregon shenjën e Nike në zonën intime të gruas, për të promovuar një protestë të ardhshme kundër

Screenshot_1-9

Aktorja shqiptare bën foto topless, burri i kap gjoksin

Janar 14, 2017 0

Aktorja shqiptare Evis Xheneti ka lënë pa fjalë adhuruesit e saj teksa ka pozuar ‘topless’ në një çast mjaft intim. Evisi, ndonëse është larguar prej shumë vitesh nga Shqipëria, është mjaft e famshme në Shtetet

a10-65

Digjet shtëpia e seksit në Florida

Janar 13, 2017 0

Ajo ishte e njohur si “shtëpia e perversiteteve” por është djegur e gjitha dy ditë më parë. “Kështjella Salçice” në Orlando të Floridas i përkiste Mike Busey.Ai organizonte çdo fundjavë festa të egra me seks

1 2 3 4 46