Video/Provokon Xhesika Ndoja, nga kamastra kalon te 69

Tetor 14, 2017 0

Xhesika Ndoja nuk është më bionde, të paktën kështu shfaqet në setin më të ri të fotove. Seksi, e palestruar dhe shumë seksuale, këngëtarja paralajmëroi projektin më të ri muzikor, me titullin “69”. Në një

17 sekrete, që duhet t’i dijë çdo grua!

Shtator 30, 2017 0

Çdo grua e di sa e vështirë është që të jesh gjithnjë në formë, dhe sa kohë e përpjekje duhet bërë për ta arritur këtë. Më poshtë, do lexoni ca këshilla të vlefshme, që do

Njihuni me femrat që bëjnë seks në gjumë

Shtator 29, 2017 0

Pas pesë vjetësh në çift, Grace, 37 vjeç dhe partneri i saj i atëhershëm, po luftonin për ta bërë lidhjen e tyre të funksiononte. Nuk kishte pothuajse asnjë intimitet fizik mes tyre, derisa ata filluan

Princesha suedeze mahnit me veshjet e saj

Shtator 29, 2017 0

Nëse themi, që Princesha Madeleine nuk vishet dy herë njësoj, kjo është e vërtetë! E veçanta është, se princesha, e cila prononcoi së fundmi se është shtatëzënë për herë të tretë, është e njohur si

Veshjet, sipas shenjës suaj të horoskopit

Shtator 29, 2017 0

Dashi Nuk do ndaleni fare gjatë kësaj vjeshte, duke provuar veshje të ndryshme. Çorapet me rrjetë janë të preferuarat tuaja në këtë periudhë. Modestinë dhe seriozitetin ju pëlqen ta shfaqni përmes fustaneve të lehta, xhaketave mini

Si të bleni rroba me një buxhet të vogël

Shtator 26, 2017 0

Pas përfundimit të muajit të modës, të gjithë ne, tani jemi gati për një ndryshim të stilit tonë të veshjes. Nuk është e çuditshme që: një studim i kohëve të fundit rezultoi, se 79 për qind

1 2 3 4 68