Ndiqni këto 11 ushtrime për seks të mirë

Korrik 3, 2017 0

Kardio Aktiviteti fizik mund të rrisë kënaqësinë seksuale për ju dhe partnerin. Çdo aktivitet që e bën zemrën të rrahë dhe të ketë frymëmarrje më shpejt, siç është ecja e shpejtë, mund të nxisë rrjedhjen

Prezantuesja shqiptare e lajmeve, nudo në plazh

Korrik 1, 2017 0

Për të nuk është problem të dalë nudo në publik, pasi këtë e ka bërë duke dhënë lajmet gjysmë nudo në një televizion shqiptar. Bëhet fjalë për Greta Hoxhën, moderatoren që tërhoqi edhe vëmendjen e

Befason studiuesi anglez: Në 2030 nuk do bëjmë më seks

Korrik 1, 2017 0

“Brenda vitit 2030 nuk do të bëjmë më seks, duke rrezikuar ekzistencën e qenies njerëzore”. Është kjo deklarata e studiuesit anglez David Spiegelhalter, docent në Cambridge University, në librin “Sex by numbers” (Seksi sipas numrave).

Bella Hadid mahnit me foton e saj nudo

Qershor 30, 2017 0

Ajo aktualisht ndodhet në një udhëtim në Venecja të Italisë.  Por kjo gjë nuk e bëri të harrojë rrjetet siciale dhe ndjekësit e saj, madje Bella Hadid u kujdes t’i dhurojë fansave  disa foto të

Olsi publikon foton nga shtrati me Fiorentinën

Qershor 30, 2017 0

Olsi dhe Fiorentina si çift kanë thyer mjaft pritshmëri. Nëse gjatë spektaklit të Big Brother të shumtë ishin ata që mendonin se të dy ata do të ndaheshin pas largimit nga shtëpia, si duket ka 

Foto/ Kur Kate Moss dilte nudo

Qershor 28, 2017 0

Kate Moss është një modele mjaft e kërkuar por jo të gjithë e dijnë për ekzistencën e fotove të saj nudo. Ajo u bë e famshme pasi u shfaq nudo në një reklamë për parfumin

1 2 3 4 5 63