Nudo në Ksamil, tani edhe video

Qershor 30, 2016 0

Këtë video e dërguan në dritare.net, nga Ksamili, në kohë reale. Tani nuk është me surprizë që në Shqipëri ka nisur plazhi nudo dhe ndonëse cenohet privatesia, portalet publikojnë çdo foto e video të nudistëve.

Foto/ Vajzat nudo në plazhin e Ksamilit

Qershor 30, 2016 0

Në Gjirin e Hartës në Ksamil, një vajzë është fotografuar nudo. Zonë kjo që është gjerësisht e populluar nga familjarë dhe fëmijë, gjë që e vërtetojnë edhe fotot e publikuara në portalin Jeta Osh Qejf.

Durrës/ Meshkujt me tanga super të holla në plazh

Qershor 29, 2016 0

Mirë femrat por edhe meshkujt duket se janë prekur nga mania e frikshme për të ekspozuar më shumë seç duhet. Portali jetaoshqejf.al  ka publikuar disa foto pranë urës së Dajlanit në Durrës, ku dy djem

Video/ Vajza lahet topless në pishinën e Tiranës

Qershor 29, 2016 0

Një vajzë nuk heziton të dalë topless në pishina, madje të hidhet disa herë para një grupi djemsh. Videoja është filmuar në një nga pishinat e kryeqytetit, ndërsa gjatë xhirimit djemtë shprehin habinë e tyre

Filmohen me dron/ Bënin sex në majë të manastirit

Qershor 29, 2016 0

Pamjet e një videoje të filmuar nga një dron, kanë zbuluar diçka të pazakontë që po ndodhte në maje të një kulle të manastirit. Sipas videos së publikuar në internet, shihet një çift duke bërë

Foto/ Ndërkohë në Dhërmi…

Qershor 26, 2016 0

Moti i nxehtë është shoqëruar edhe me vajtjen masive në plazh. Moda e festave me shkumë vijon edhe sivjet. Këto pamje mbërrijnë nga Dhërmiu, ku festaxhinjtë nuk kanë humbur rast që të dëfrehen.  

Kush janë dashnore më të mira, biondet apo brunet?

Qershor 25, 2016 0

Biondet mund të argëtohen më shumë, por sipas një studimi zeshkanet janë ato që marrin trofenë. Shekullin e kaluar aktorja legjendare dhe seks simboli, Marylin Monroe, pati deklaruar se meshkujt i duan më shumë biondet.

Më të mira në shtrat. Brunet apo biondet?

Qershor 24, 2016 0

Biondinat mund të argëtohen më shumë, por janë zeshkanet ato që ‘qeshin të fundit’ kur është fjala për seks, ka gjetur një anketë. Në një anketë të 1,000 meshkujve dhe femrave të realizuar nga ueb-faqja

1 42 43 44 45 46 52