Video/ Seks përpara universitetit në mes të ditës!

Korrik 18, 2016 0

Një çift është regjistruar duke kryer marrëdhënie seksuale para hyrjes së Universiteti të Barcelonës në mesditë. Një student i vitit të parë ishte duke nxituar për në mësim, kur u përball me këtë skenë të pazakontë.

Nard Ndoka i pashqetësuar për reformën, ja çfarë bën!

Korrik 18, 2016 0

Deputeti demokristian, Nard Ndoka, është nga veriu, por mesa duket nuk preferon që fundjavave të shkojë në Velipojë, Shëngjin apo Patok, por në Dhërmi, aty ku shkojnë shumica e politikanëve dhe njerëzve të televizionit. Ndoka

Video/ Pornostarja shqiptare që po çmend rrjetin

Korrik 18, 2016 0

Alby Rydes është ndër pornostaret më aktive në rrjetin social Instagram. Aktorja e filmave për të rritur me prejardhje shqiptare, asnjëherë nuk nguron të ndajë fotot dhe videot në të cilat ajo shfaqet mjaft provokuese.

Foto/ Del nudo vajza e çiftit të njohur hollivudian

Korrik 17, 2016 0

Ireland Baldwin, vajza e çiftit të njohur të aktorëve Kim Bassinger dhe Alec Baldwin ka dalë komplet nudo për një revistë. Modelja 20-vjeçare nuk ka ngurruar të nxjerrë në pah format e saj të hatashme.

Foto 16+/ Ky politikan kosovar, dikur ka pozuar nudo!

Korrik 14, 2016 0

Për të treguar një nga segmentet më thelbësore të partisë politike e që është transparenca, ai kishte vendosur të jetë transparent edhe në paraqitje. Në vitin 2014, kur në Kosovë po mbaheshin zgjedhjet, kryetari Legjendar

1 42 43 44 45 46 55