Foto/ Ndërkohë në Dhërmi…

June 26, 2016 0

Moti i nxehtë është shoqëruar edhe me vajtjen masive në plazh. Moda e festave me shkumë vijon edhe sivjet. Këto pamje mbërrijnë nga Dhërmiu, ku festaxhinjtë nuk kanë humbur rast që të dëfrehen.  

Kush janë dashnore më të mira, biondet apo brunet?

June 25, 2016 0

Biondet mund të argëtohen më shumë, por sipas një studimi zeshkanet janë ato që marrin trofenë. Shekullin e kaluar aktorja legjendare dhe seks simboli, Marylin Monroe, pati deklaruar se meshkujt i duan më shumë biondet.

Më të mira në shtrat. Brunet apo biondet?

June 24, 2016 0

Biondinat mund të argëtohen më shumë, por janë zeshkanet ato që ‘qeshin të fundit’ kur është fjala për seks, ka gjetur një anketë. Në një anketë të 1,000 meshkujve dhe femrave të realizuar nga ueb-faqja

Foto/ Enca harron të brendshmet

June 24, 2016 0

Enca ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram ku ka reklamuar të pasmet. Por duket se kjo foto ka qenë një provokim i hapur që ajo u ka bërë fansave, pasi nën

Çfarë rrezikoni nëse bëni seks në këto vende?

June 23, 2016 0

Fantazitë janë një gjë, ndërsa realiteti është një gjë tjetër. Kur ju mendoni rreth seksit në vende interesante, ju bie ndërmend vetëm pasioni dhe atmosfera e nxehtë, por duhet të keni kujdes mos ta teproni

Foto/ Bëjnë seks, pastaj largohen nga Reality Show

June 23, 2016 0

Banorët e spektalit “LoveIsland” largohen nga shtëpia për shkak se kryen marrëdhënie seksuale para banorëve të tjerë në pikë të ditës. Marlin Anderson dhe Terry Walsh janë çifti që nuk kanë mundur të përmbahen ,teksa

Si mund të arrijë femra orgazmën?

June 23, 2016 0

Gjëja e parë qe duhet të bëni është të merrni një stilolaps dhe një letër për të mbajtur disa shënime, për këtë që do ju tregojmë. Një studim i bërë nga OMGyes.com do ti tregojë

Kapet duke masturbuar në autostradë, dënohet

June 22, 2016 0

Një vozitës i paidentifikuar nga Southemptoni i Britanisë, në të 50-tat, është kapur duke e kënaqur veten përderisa po ngiste makinën e tipit BMW në autostradën “M40”, ku limiti i shpejtësisë është 112 kilometra në

1 66 67 68 69 70 75