E shtuna mes Arbanës, Ermalit dhe Agronit

Shkurt 25, 2018 1

E shtuna e datës 24 shkurt, sipas ABACUS, u nda mes Arbanës dhe Agron Llakaj. Mesa duket mes humorit dhe emocionit, shqiptarët kanë dilema dhe i duan të dyja./Dritare.net

E mërkura, kush janë kampionët!

Shkurt 22, 2018 1

E mërkura është ditë pa dilema. Kjo për shkak të sportit, që nuk lë vend për dyshime, që sporti i  mund të gjithë. E mërkura është dita e Champions League në Tring e Media Vizion.

Teleshikueshmëria/ E shtuna është e….

Shkurt 17, 2018 0

  E shtuna është e Topit. Vendi i parë i teleshikueshmërisë sipas matjeve të ABACUS, i shkon Arbanës me “Dua të të bëj të lumtur”.   Në vend të dytë, si ҫdo të shtunë, Agron

 E enjtja, gara e fortë Fevziu-Rakipi

Shkurt 16, 2018 0

E enjtja është dita më politike e javës. Të gjithë televizionet kryesore konkurrojnë me programet e tyre politike. ABACUS sjell shifrat e matjes së audiencës për Dritare.net. Dominimi i të enjtes nga Fevziu, vazhdon, por

Teleshikueshmëria/ Publiku kërkon programe ndryshe

Shkurt 14, 2018 0

Dritare.net ju sjell sot audiencën sipas ABACUS, jo për televizionet kryesore, por masën gri që refuzon emisionet prime time, në TV kryesore, ditën e hënë dhe të martë. Ditën e hënë, ditën që hap javën,

E premtja është e spektaklit. Dhe fituesi është…

Shkurt 10, 2018 0

Dritare.net sjell edhe sot, trendin e shikueshmërisë në televizionet kryesore në vend. E premtja është “tokë e zënë” nga Çani, prej kohësh, por këtë herë Top Channel ia doli të mbërthejë dyfishin e audiencës. Top Channel

Teleshikueshmëria/ E enjtja mes Fevziut dhe Rakipit

Shkurt 9, 2018 0

E enjtja është dita më politike e javës. Televizionet kryesore në vend, garojnë me emisione politike dhe ndajnë mes tyre audiencën. Dritare.net sjell si çdo ditë grafikun e prime time. Ja si ishte ai, këtë

Teleshikueshmëria/ E marta televizive ka surpriza

Shkurt 7, 2018 0

Dritare.net sjell të dhënat e audiencës së të martës prime time nga ABACUS. E marta në mbrëmje ka filma në dy televizionet kryesore, të cilat janë afër me garën pa protagonistë. Por, edhe Vizion Plus

Gara e së hënës mes Tares, Vasilit dhe Ballës

Shkurt 6, 2018 0

Dritare.net sjell shifrat e audiencës sipas Abacus, duke shkëputur tre televizionet me të vogla, Vizion Plus, Ora News dhe News 24. Sepse gara e të hënës është mes këtyre tre televizioneve që kanë emisionet politike

1 2