Pas Merkel, Erdogan dhe Gentiloni urojnë Ramën

Qershor 27, 2017 0

Kanë nisur tanimë urimet e ndërkombëtarëve adresuar kryeministrit të vendit Edi Rama për fitoren e madhe në zgjedhjet e 25 qershorit. Urimi i parë për kryeministrin ishte nga Kancelarja gjermane Angela Merkel, dhe urimet e

Ministrja e PS nis festën e fitores me shampanjë

Qershor 27, 2017 0

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Ermonela Felaj së bashku me një grup simpatizantësh të PS në Kuҫovë kanë nisur festën e fitores madhështore të PS me shampanjë. Kuçova gati për të festuar për

1 2 3 58