Media në Shqipëri/ Fryn erë ndryshimi

September 24, 2018 0

Era e ndryshimit, shkruan Beti Njuma në instagram, për te ndarë me miqtë lajmin e emërimit të saj në drejtim të lajmeve të Ora News. Beti Njuma do të zevendesojë Ilva Taren, pas largimit të

Arbana e thotë copë: Fevziu, më i miri!

September 14, 2018 0

Në prill të këtij viti, Blendi Fevziu ishte i ftuar në emisionin e Arbana Osmanit “Dua të të bëj të lumtur”, ku i bëri surprizë Ramazanit. Ramazani është  minator në minierën e kromit në Bulqizë.

Foto/ Ja kush e bën të lumtur Arbana Osmanin!

February 25, 2018 2

Arbana, vajza së shtunës mbrëma, pasi kapi kulmet e audiencës për Top Channel, me “ Dua të të bëj të lumtur”, zgjedh të shijojë drekën e së dielës me ata që e bëjnë të lumtur.

Teleshikueshmëria/ E shtuna është e….

February 17, 2018 0

  E shtuna është e Topit. Vendi i parë i teleshikueshmërisë sipas matjeve të ABACUS, i shkon Arbanës me “Dua të të bëj të lumtur”.   Në vend të dytë, si ҫdo të shtunë, Agron

Arbana, uau çfarë foto!

November 4, 2017 0

Shqipëria është e mbushur me perla, por jo të gjithë i njohim. Fjorda që di një vend, tregoi në Dritare.net, një prej destinacioneve, që pa asnjë dyshim është një mrekulli e natyrës. “Nuk ke qenë

Ja ç’bëri Arbana Osmani para pushimeve!

August 12, 2017 0

Arbana Osmani ka nisur zyrtarisht pushimet. Por, më parë ka bërë një pastrim trupi, me një muaj dietë vegane. Ajo ka mbetur aq e kënaqur nga ushqimi i VeggiesTirana sa nuk ka lënë pa e

Arbana Osmani më në fund përqafon dashurinë e saj

July 9, 2017 0

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Pas mbylljes së spektaklit “Big Brother”, ajo po shijon pushimet e verës dhe mbi të gjitha po kalon më shumë kohë me vogëlushin

Arbana Osmani me fustan nusërie, më e bukur se kurrë

July 5, 2017 0

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, është veshur me fustan nusërie dhe shkëlqen.  Të paktën kështu duket në fotot që po qarkullojnë së fundmi,  në të cilat moderatorja ka provuar fustanin e bardhë

1 2 3