Armina Mevlani flet për marrëdhëniet me Liri Berishën

Tetor 5, 2017 0

Lidhja e gjatë me partnerin e saj Shkëlzen Berisha, prej kohësh është stabilizuar, edhe pse çifti akoma nuk kanë në plan një ceremoni zyrtare martese. Armina dhe Shkëlzeni janë të lumtur bashkë, respektojnë punët dhe

Armina Mevlani sjell modën e viteve 90′

Gusht 6, 2017 0

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga influencueset më të fuqishme në rrjetet sociale. Partnerja e Shkëlzen Berishës numëron mijëra ndjekës  në Instagram, ndaj postimet e saj përveç likeve shoqërohen me shumë komente. Së

E tepron me Photoshopin, Armina Mevlani kritikohet ashpër

Gusht 2, 2017 0

Bukuroshja Armina Mevlani, është një nga blogeret më të njohura dhe aktive në rrjetet sociale. Përveç komplimenteve ndodh që bukuroshja të marrë edhe kritika. Si rrallëherë, Armina me postimet e fundit është vënë në qendër të

1 2 3