Moderatorja e njohur humb njeriun e dashur

August 9, 2018 0

Moderatorja e njohur e programit “Njerëz të Humbur” Aida Shtino ka humbur ditën e sotme njeriun më të dashur, babain e saj. Babai i Shtinos ka humbur jetën në moshën 87-vjeçare, për shkaqe natyrale, njofton

Krim në familje, babai godet me thikë të birin

October 4, 2017 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme. Mësohet se 57 vjeçari, Bujar Çika, ka qëlluar me thikë djalin e tij 20 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spital. Mësohet se

Zajmina Vasjari shtatzënë, ja kush është babai fëmijës!

July 6, 2017 0

Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila i është futur prej kohësh biznesit duke hapur një sallon fustanesh dhe këpucësh në Tiranë, është shtatzënë. E kemi fjalën për bukuroshen Zajmina Vasjari. Burime pranë këngëtares konfirmojnë për neësbomb.al

1 2