Shef Xhema, kuzhinieri 20 vjeçar i vipave shqiptarë

September 8, 2017 1

Nga Dritare.net Xhemal Hoxha, është prej një viti, kuzhinieri më i famshëm në Tiranë. Ai jo vetëm gatuan për vipat shqiptarë, por edhe është më i preferuari i tyre, sepse ka një sekret. Shef Xhema

Ja ç’bëri Arbana Osmani para pushimeve!

August 12, 2017 0

Arbana Osmani ka nisur zyrtarisht pushimet. Por, më parë ka bërë një pastrim trupi, me një muaj dietë vegane. Ajo ka mbetur aq e kënaqur nga ushqimi i VeggiesTirana sa nuk ka lënë pa e

Jonida Maliqi ka një lajm te mirë

August 1, 2017 0

Nëse hapni Instagramin apo rrjetet e tjera sociale do të kuptoni që trendi  më i  fundit i vipave shqiptarë është veganizmi. Një stil jetese që po rrëmben, shumë personazhe të njohura dhe jo vetëm. E

Saimiri i Stop nuk njihet. Ja çfarë ka bërë!

June 5, 2017 0

Saimir Kodra është një prej personazheve publike më të njohura të ekranit. Prej gati dy dekadash, e shohim çdo natë në televizion dhe nuk na është mërzitur kurrë. Megjithëse vitet ikin, Saimiri nuk ka ndryshuar