Na ndiqni edhe në

Bota

Kim Kardashian shfaqet nuse në krah të Kanye West!

Kim Kardashian shfaqet nuse në krah të Kanye West!

Kim Kardashian tregoi së fundmi, se pavarësisht krisjes së marrëdhënies me Kanye West, sërish mbështetja për të është e madhe. Performanca e Kanye në Soldier Field në Çikago i mahniti të gjithë, por publiku u çmend kur Kim u shfaq e veshur me fustan nusërie. Në promovimin e albumit të Kanye, Kim u shfaq me një fustan martesor mahnitës Balenciaga Couture gjatë këngës "No Child Left Behind", kënga e fundit e natës.

Kim Kardashian shfaqet nuse në krah të Kanye West!

Ndonëse çifti është i ndarë, ata janë sërish një familje. Kim dhe Kanye kanë qenë gjithmonë në mbështetje të njëri-tjetrit./L.F-dritare.Net