Na ndiqni edhe në

Kuzhinë

Zbulohet dieta ditore e Kate Middleton. Ja çfarë ha dukesha për mëngjes, drekë dhe darkë!

Zbulohet dieta ditore e Kate Middleton. Ja çfarë ha dukesha për

Dihet fare mirë që Dukesha e Kembrixhit ndjek një stil jetese të shëndetshëm. Pasi mbretërorja shpesh na shfaqet me një çehre fytyre të pastër dhe trupin e ka super në formë.

Dieta e Kate Middleton dhe princit Uilliam, përfshin një shumëllojshmëri ushqimesh, që dhe vetë dukesha i gatuan në pallatin Kensington. Atëherë, çfarë ha saktësisht dukesha brenda një dite?

Zbulohet dieta ditore e Kate Middleton. Ja çfarë ha dukesha për

Kate është adhuruese e lëngjeve të frutave. Për mëngjes, dukesha përzien bashkë, kale, spirulinës (një lloj alge), matcha (gjethe çaji jeshil), spinaq, madjanoz dhe boronica. A ka pije më të shëndetshme se kjo? Me këtë kombinim nuk është aspak çudi pse Kate duket kaq perfekte. Kate gjithashtu ha një tas me tërshërë për mëngjes.

Zbulohet dieta ditore e Kate Middleton. Ja çfarë ha dukesha për

Po për drekë, çfarë ha?

Kate nuk është aspak vegjetariane. Për drekë ajo ha gatime me mish. Sushin e adhuron.

Zbulohet dieta ditore e Kate Middleton. Ja çfarë ha dukesha për

Ndërsa në darkë, ushqime të pjekura, perime, mish. Gjithashtu ha makarona, gjellë me mish dhe erëza. Kate është adhuruese e ushqimit pikant, ashtu si princi Uilliam.

Pula e pjekur është një vakt i preferuar në familjen mbretërore. E pëlqejnë aq shumë, ashtu si pastat./K.C/dritare.net

Zbulohet dieta ditore e Kate Middleton. Ja çfarë ha dukesha për